Божка Сергія Георгійовича призначено Головою Державної інспекції ядерного регулювання України

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2014 року № 355-р Божка Сергія Георгійовича призначено Головою Державної інспекції ядерного регулювання України.

bozhkoНародився 26 жовтня 1958 року у м. Київ. Освіта вища – у 1982 році закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю теплові електричні станції.

Божко Сергій Георгійович працював з 1982 по 1993 роки в Київському науково-дослідному та проектно-конструкторському інституті “Енергопроект”. Брав участь у проектуванні АЕС “Пакш” (Угорщина), Хмельницької, Рівненської АЕС (Україна), Балаковської АЕС (РФ), АЕС “Белене” (Болгарія). З 1993 року працював в органі державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки на різних посадах.

З 2005 по 2011 роки обіймав посаду заступника Голови Державного комітету ядерного регулювання України. Основна сфера відповідальності – державне регулювання безпеки ядерних установок.

Брав участь в розробці законодавчих та нормативних документів з ядерної та радіаційної безпеки. Активно співпрацював з МАГАТЕ та Європейською Комісією. Володіє англійською та російською мовами.

З 2011 року працював в ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»».

Сайт Державної інспекції ядерного регулювання України