Ядерна зброя і політика Путіна несуть загрозу США – Пентагон

Росія загрожує існуванню США через свій ядерний арсенал і політику уряду Путіна. Про це заявив на брифінгу в Пентагоні міністр оборони США Ештон Картер, передає Голос Америки. За його словами, американці уважно стежать за розвитком подій на сході України.

pentagon2108
Ядерна зброя і політика Путіна несуть загрозу США – Пентагон

“З часу закінчення холодної війни ми не розглядали Росію як антагоніста, але Росія Путіна в багатьох аспектах поводиться, як антагоніст Сполучених Штатів. Це ново і ми повинні на це реагувати”, – зазначив Картер.

За словами глави Пентагону, США оновлюють свої військові можливості як в кількісному, так і в якісному аспектах.

“Ми також по-новому співпрацюємо з НАТО, підсилюємо країни, що межують з Росією – як членів, так і не членів Альянсу – щоб вони були готові до нових військових сценаріїв за типом “зелених чоловічків”, які реалізує Росія в Україні. Це позиція сили. У частині балансу ми продовжуємо працювати з Росією в деяких інших питаннях, наприклад, контртероризму. Ми тримаємо двері відкритими на випадок, коли наступник Путіна захоче повести Росію в іншому напрямку, ніж конфронтація зі світом”, – додав міністр оборони США.

ЛІГАБізнесІнформ [http://news.liga.net/ua/news/politics/6474459-yaderna_zbroya_pol_tika_put_na_nesut_zagrozu_ssha_pentagon.htm] 21/08/2015

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь