Круглий стіл «Чи варто шукати голубі океани в мирному атомі?»

10 листопада 2015 року в залі Адміністративної Ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбувся круглий стіл «Чи варто шукати голубі океани в мирному атомі?», організований Кафедрою міжнародної економіки НТУУ «КПІ», Українським ядерним товариством та Молодіжною енергетичною спільнотою.

round_table

Круглий стіл «Чи варто шукати голубі океани в мирному атомі?»

Серед учасників круглого столу були представники ДП «НАЕК «Енергоатом», ДНТЦ ЯРБ, Українського ядерного товариства, Українського ядерного форуму, студенти, аспіранти НТУУ «КПІ» та інші.

На заході обговорювалися актуальні та стратегічно важливі для атомної енергетики питання, зокрема: проблеми і сучасні тенденції розвитку атомної енергетики та порівняльний аналіз з відновлювальними джерелами енергії в Україні та світі; будівництво нових енергоблоків та централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива в Україні; формування міжнародної науково-дослідної платформи з питань продовження терміну експлуатації енергоблоків АЕС; міжнародний досвід диверсифікації постачання ядерного палива для АЕС.

Кожному питанню слідувала конструктивна дискусія за участі експертів та активного молодого покоління, спрямована на досягнення спільного розуміння сучасних процесів, що відбуваються в атомній галузі. В цьому контексті було корисним почути від доповідачів та присутніх експертів спростування чи підтвердження інформації, яка надходить із ЗМІ та заклик до обережнішого сприйняття та використання неперевіреної інформації.

Учасники заходу підкреслили важливість атомної енергетики у вирішенні сучасних викликів енергетичній безпеці України, відмітили необхідність продовження проведення політики диверсифікації ядерного палива та позитивно оцінили подальший розвиток ядерної галузі та розширення її потенціалу в Україні та світі.

Редакція сайту 16/11/2015