На АЕС поблизу Нью-Йорка стався витік радіоактивних речовин

Радіоактивні речовини виявлені в ґрунтових водах поблизу атомної електростанції Indian Point, розташованої на північ від Нью-Йорка, повідомляє AВС.

За словами губернатора штату Нью-Йорк Ендрю Куомо, у пробах води було виявлено наявність тритію. Він запевнив, що небезпеки для здоров’я людей дана проблема не несе.

Разом з тим, інцидент будуть розслідувати екологічні служби.

BUCHANAN, NY - AUGUST 3: (FILE PHOTO) The Indian Point nuclear power plant is seen August 3, 2002 in Buchanan, New York. New York state said January 30, 2003 it cannot certify the emergency plan for the area around the Indian Point nuclear power plant is up to date. (Photo by Stephen Chernin/Getty Images)

На АЕС поблизу Нью-Йорка стався витік радіоактивних речовин

Представники самої АЕС поки не прокоментували ситуацію.

У травні 2015 року в результаті пожежі на одному з трансформаторів Indian Point в річку Гудзон потрапило трансформаторне масло. У листопаді 2010 року на одному з трансформаторів АЕС стався вибух, що спричинив аварійну зупинку реактора.

АЕС Indian Point потужністю понад 2 тисячі мегават розташована в місті Б’юкенен приблизно в 50 кілометрах північніше Нью-Йорка. Станція дає до чверті енергії, яку споживає агломерація Нью-Йорка.

На АЕС три енергоблоки. Перший з них був закритий у 1970-х роках через невідповідность вимогам безпеки.

Громадське телебачення [http://www.hromadske.tv/world/na-aes-poblizu-nyuiorka-stavsya-vitik-radioaktivni/]