ДНТЦ ЯРБ – вкотре серед лідерів економіки України

13575564_1135676576493802_1637758633_oДержавний науково-технічний центр із ядерної та радіаційної безпеки (ДНТЦ ЯРБ) третій рік поспіль утримує високі позиції в Національному бізнес-рейтингу. Підприємство стало володарем звань «Державне підприємство року», «Лідер галузі» та Leader of the branch.

Упродовж 24 років ДНТЦ ЯРБ веде експертну, наукову та інформаційно-технічну діяльність. Активно співпрацює з США, Німеччиною, Фінляндією, Францією та Швецією у сфері регулювання ядерної та радіаційної безпеки і бере участь у кількох міжнародних програмах науково-технічної допомоги.

Цього року центр удостоєний міжнародної нагороди Leader of the branch 2016 Союзу Національних бізнес-рейтингів. Високі економічні показники вивели його в лідери рейтингу великих і середніх підприємств України в номінації «Соціальний внесок підприємства (у бюджет, оплату праці)»,  а також на перше місце серед великих і середніх підприємств Києва в сумарній номінації показників фінансово-господарської діяльності.

Стіна пошани науково-технічного центру вражає. Тут вже є престижні нагороди Союзу НБР, отримані в 2009-2011 рр., а також в 2014 і 2015 роках.

Запорукою високих результатів стали згуртованість у колективі, вибудувана стратегія й націленість на результат.

«Те, що ми визнані лідерами відразу в двох номінаціях Національного бізнес-рейтингу, підтверджує, що державні підприємства можуть бути дуже успішними і конкурентоспроможними», – зазначає директор ДНТЦ ЯРБ Ігор Шевченко. – «Ми маємо задуми, і завдяки злагодженій роботі всього колективу нам вдається їх реалізувати».

Джерело: http://nbr.com.ua/ua/news/1207-dntts-yarb-vkotre-sered-lideriv-ekonomiki-ukrajini