Міжнародні зусилля із подолання наслідків Чорнобильської катастрофи мають бути продовжені – Президент у Нью-Йорку

e485713f62477878e520906d4e3c0be0_1474475409_extra_large

Президент Петро Порошенко наголошує, що міжнародна спільнота має продовжити зусилля із подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також завершувати відповідних проектів.

«У цьому році ми досягли важливого етапу – завершення Плану дій ООН щодо Чорнобиля та Декади відновлення та сталого розвитку регіонів, потерпілих від Чорнобильської катастрофи. Однак існує очевидна необхідність продовження міжнародних зусиль із подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також завершення відповідних проектів», – наголосив Президент під час виступу на Генеральній Асамблеї ООН.

Глава держави підкреслив, що незважаючи на виклики сьогодення, які стоять перед Україною, країна повністю віддана справі реалізації Цілей сталого розвитку, прийнятих Генеральною Асамблеєю ООН в минулому році.

Президент наголосив, що Україна продовжує працювати над виконанням своїх зобов’язань на національному рівні, в першу чергу пов’язаних із забезпеченням здорового навколишнього середовища і сталого енергопостачання, просуванням гендерної рівності, боротьбою з корупцією.

«Як член «Групи друзів з питань клімату», Україна зробила свій внесок у досягнення консенсусу щодо всеосяжної угоди у сфері зміни клімату. Ми у стилі терміни завершили всі ратифікаційні процедури по Паризькій  угоді і сьогодні під час засідання високого рівня здали на зберігання наші ратифікаційні грамоти»,  – зазначив Петро Порошенко.

Джерело