У Харкові стартувала XII Міжнародна конференція «Проблеми сучасної ядерної енергетики»

16 листопада в Харківському національному університеті імені Василя Каразіна стартувала XII Міжнародна конференція «Проблеми сучасної ядерної енергетики». До участі в заході запрошено експертів з України, Польщі, Казахстану, Білорусії та інших держав.

«Щиро радий вітати молодь у цій просторій, величній аудиторії. Для мене вона має символічне значення, адже тут я навчався, захищав докторську дисертацію й так само, як і ви – був небайдужим до найактуальніших проблем енергетики. Сьогодні – настав час ділитись досвідом. Усіх бажаючих долучитись до обговорення труднощів ядерної галузі України – запрошую до слова», – відкрив конференцію представник Національного наукового центру Харківського фізико-технічного інституту Віктор Воєводін.

Біля мікрофону – представник Національного наукового центру Харківського фізико-технічного інституту Віктор Воєводін

Естафету перейняв ректор Харківського національного університету Віль Бакіров. «Для України сьогодні атомна енергетика має непересічне значення, адже це більше 50% електропостачання. Проблем в даній сфері – чимало, як технологічних, так і політичних: далеко не всі країни сприймають її позитивно. Все ж, як би там не було, на часі Україна не має змоги цілком відмовитись від користування атомними станціями. Тож, слід їх вдосконалювати, вкладати кошти в їх модернізацію. Кваліфікованих фахівців зі свого боку – гарантуємо», – наголосив ректор.

На фото – ректор Харківського національного університету Віль Бакіров

Проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного університету Микола Азаренков доповнив, що, зважаючи на кількість присутніх молодих спеціалістів на заході, майбутнє ядерна енергетика України таки має.
Участь у XII Міжнародній конференції «Проблеми сучасної ядерної енергетики» беруть й представники Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки. Їх доповіді будуть презентовані в рамках заходу 17 та 18 листопада.

На фото – учасники та гості конференції 

Матеріал редації веб-сайту Uatom.org