Вшановуємо пам’ять героїв

Фото: Олександра Сироти

26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС трапилась одна з найбільших техногенних аварій в історії людства. Чорнобильська трагедія стала важким, виснажливим випробуванням, що залишило глибокий слід не тільки у пам’яті, а й в долях людей. У ліквідації катастрофи були задіяні працівники Чорнобильської АЕС, пожежники, військовослужбовці, будівельники, вчені, медики, працівники міліції, добровольці. Заради подолання наслідків ядерного лиха, дехто з них пожертвував здоров’ям, а дехто – власним життям.

Від імені редакції веб-сайту Uatom.org ми вшановуємо подвиг усіх учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Мужність, самовідданість, героїзм цих людей – важко недооцінити. Їх внесок у справу ліквідації наслідків катастрофи – неоціненний.

Перед загиблими героями, ми низько схиляємо голову й обіцяємо пам’ятати про їх жертву щодня. Усім хто пережив це лихо, рятуючи українську землю від найбільшої в історії людства техногенної аварії, зичимо здоров’я, міцності духу, сімейного благополуччя, оптимізму й впевненості у завтрашньому дні.

Редакція веб-сайту Uatom.org