Норвезький регулятор відвідує з робочим візитом Держатомрегулювання

З 31 жовтня по 2 листопада 2017 року у Державній інспекції ядерного регулювання України перебуває делегація з Норвезького агентства радіаційного захисту (Norwegian Radiation Protection Authority). Мета візиту – підведення підсумків спільної реалізації проектів, а також планування подальшої співпраці. 

«Результатами поточного співробітництва NRPA з Держатомрегулювання та ДНТЦ ЯРБ ми задоволені сповна, адже працюємо зі злагодженою командою професіоналів», – зазначає представник NRPA Малгоржата Сневе. – «Серед пріоритетних напрямів співпраці на майбутнє: вдосконалення культури безпеки, посилення режиму нерозповсюдження ядерної зброї та ядерної захищеності».

Представник NRPA Малгоржата Сневе

Зі слів представниці норвезького регулятора, важливим аспектом у зміцненні ролі Держатомрегулювання є вдосконалення нормативних документів у галузі ядерної та радіаційної безпеки. «Ми можемо всіляко допомагати вам у цьому, беручи участь у заходах українського регулятора в якості спостерігачів, запрошуючи представників Держатомрегулювання на різноманітні заходи в Норвегію», – зазначила Малгоржата Сневе.

У рамках заходу представники Держатомрегулювання представили доповідь з оцінки загроз, розроблену в 2017 році. Також українським регулятором було підготовлено для обговорення дорожню карту щодо розробки необхідних документів для усунення існуючих загроз.

Редакція веб-сайту Uatom.org