На Запорізькій АЕС завершуються роботи на комплексі з переробки РАВ

Відбулося чергове засідання штабу з будівництва комплексу з переробки РАВ. Обговорювалися поточні питання, що стосуються комплексів з переробки РАВ на Запорізькій і Хмельницькій атомних електростанціях.

У роботі штабу, що проходив в режимі відеоконференції, взяли участь представники ВП «Атомкомплект», ВП «Автоматика і машинобудування», АТ «Київський науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут «Енергопроект».

Контролювалося виконання рішень попереднього протоколу засідання штабу і внутрішніх штабів ВП ЗАЕС щодо погодження з Держатомрегулюванням документації з введення комплексу в дослідну експлуатацію, монтажу і пуско-налагоджувальних робіт, фінансування робіт, виконання графіка з впровадження комплексу.

Перед засіданням штабу керівництво атомної станції на чолі з генеральним директором Запорізької АЕС Олександром Остаповцем спільно з виконавчим директором ДП «НАЕК «Енергоатом» з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки Наталією Шумковою оглянули об’єкт, що будується, заслухали на місці доповіді відповідальних представників цеху дезактивації.

Завершити роботи на комплексі планується до кінця грудня.