Інформаційний бюлетень від IOMP допоможе дізнатися більше про медичну фізику у всьому світі

Міжнародна організація з медичної фізики (IOMP) запустила новий інформаційний бюлетень, перший випуск:

Інформаційний лист IOMP

Такі інформаціні листи можуть бути дуже корисними для тих, хто задіяний у всіх сферах радіаційної медицини.

IOMP представляє близько 25 000 медичних фізиків у всьому світі, 86 асоційованих національних організацій-членів та 1 філію.

Місія IOMP полягає в просуванні практики медичної фізики у всьому світі шляхом поширення науково-технічної інформації, сприяння освітньому і професійному розвитку медичних фізиків, а також просуванні найвищої якості медичних послуг для пацієнтів.

Завданнями Міжнародної організації з медичної фізики є організація міжнародної співпраці з медичної фізики та суміжних предметів; сприяння розвитку медичної фізики у всіх її аспектах, особливо в країнах, що розвиваються; заохочення та надання консультацій щодо формування національних організацій медичної фізики в тих країнах, які не мають таких організацій.

Метою Міжнародної організації медичної фізики є:

  • Організування міжнародного співробітництва у медичній фізиці та сприяння комунікації між різними галузями медичної фізики та суміжних предметів.
  • Сприяння розвитку медичної фізики у всіх її аспектах.
  • Надання рекомендацій щодо формування національних організацій медичної фізики в тих країнах, які не мають таких організацій, а також можливе формування національних комітетів у тих країнах, де існує більше однієї організації медичної фізики.

Для таких цілей Організація може :

  • Створювати органи, які сприятимуть досягненню цілей організації.
  • Співпрацювати або приєднуватися до інших наукових організацій.