Міністерство енергетики та вугільної промисловості України розширює співпрацю з Королівством Норвегія

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України відбулось перше засідання українсько-норвезької робочої групи з питань ядерної захищеності, ядерної безпеки та аварійної готовності.

Співголовами Українсько-норвезької робочої групи стали заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Юлія Підкоморна та державний секретар Міністерства закордонних справ Норвегії Аудум Халворсен.

Україна та Норвегія спільно працюватимуть щодо зменшення ризику ядерних і радіаційних аварій та інцидентів і зменшення ризику радіоактивного забруднення, в тому числі за рахунок посилення режиму ядерної безпеки, покращення нормативно-правової бази та укріпленню позицій держорганів, відповідальних за ядерну безпеку та захищеність, а також шляхом сприяння розвитку освіти у цій галузі.

«Міненерговугілля має намір і надалі поглиблювати співпрацю з норвезькою стороною у галузі енергетики та розвивати двосторонні відносини»,- запевнила заступник Міністра Юлія Підкоморна. Також пані Заступник висловила вдячність Уряду Королівства Норвегія за активну підтримку на шляху до реформування енергетичного сектору України та ефективну реалізацію вже започаткованих проектів.

Під час зустрічі виступили представники Міністерство закордонних справ УкраїниДержавна інспекція ядерного регулювання УкраїниДержавна прикордонна служба України, Державного агентства України з управління зоною відчуженняДСНС УкраїниНаціональна гвардія України та ДП НАЕК «Енергоатом».

За матеріалами Міністерства енергетики та вугільної промисловості України