ДНТЦ ЯРБ презентував свої можливості на ІV Міжнародному форумі Innovation Market

Найновіші напрацювання у сфері ядерної та радіаційної безпеки представив Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки під час ІV Міжнародного форуму Innovation Market, що пройшов в листопаді  в Міжнародному виставковому центрі в Києві.

На стенді підприємства відвідувачі форуму мали змогу дізнатися про те, як Центр проводить радіаційне обстеження, навчання та іспити з питань радіаційної безпеки та як готує до перевірки знань про норми, правила і стандарти з ядерної та радіаційної безпеки фахівців галузі та тих, чия діяльність пов’язана з використанням джерел іонізуючого випромінювання (ДІВ).

Студенти й викладачі вишів запитували фахівців про роботу портативних дозиметрів-радіометрів, інформацію про Чорнобильську зону відчуження та ДІВ. Послугами радіаційного обстеження найбільше цікавилися екологи та аграрії. Для дослідників і науковців актуальнішими виявилися можливості навчання та перевірки знань із радіаційної безпеки.

На стенді були представлені свіжі випуски наукового журналу «Ядерна та радіаційна безпека». Видання помітили як старші науковці, так і їхня зміна, яка підростає, – учасники Малої академії наук. Хтось – щоб дізнатися про актуальні результати наукових відкриттів, а хтось – щоб опублікувати результати власних досліджень на шпальтах часопису.

Фахівці ДНТЦ ЯРБ охоче розповідали відвідувачам стенду як про саме підприємство, про загальні питання з радіаційної та ядерної безпеки, так і про можливості портативного обладнання для проведення радіаційного обстеження, яке Центр має в розпорядженні.

INNOVATION MARKET – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, експертів у сфері інновацій, авторів стартап-проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно-фінансових установ та консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

Редакція Uatom.org