Виконувачем обов’язків Державного агентства України з управління зоною відчуження стала Катерина Павлова

Тимчасовим виконувачем обов’язків Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження призначили Катерину Павлову, яка від лютого 2017 року очолює відділ міжнародного співробітництва та зв`язків із громадськістю ДАЗВ.  

Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів України ухвалив 5 лютого 2020 року.

Катерина Павлова має дипломи Харківського національного технічного університету сільського господарства (спеціальність «інженер-енергетик») та Академії аграрного бізнесу (Данія). Має більш ніж 10-річний досвід роботи в Україні та Європі, кілька державних нагород і національних премій за професійну діяльність.

Павлова володіє шістьома іноземними мовами: англійською й датською (вільно), норвезькою, шведською й сербському (розмовний рівень) та китайською (початковий рівень).

Протягом роботи в агентстві Катерина Павлова реалізувала проекти, які стосувалися розвитку альтернативної енергетики, нерозповсюдження ядерної зброї та експортного контролю матеріалів масового ураження, радіаційної та ядерної безпеки, безпечного поводження з радіоактивними відходами, розвитку наукового напрямку зони відчуження. Деякі з них були спільними проектами з країнами НАТО і Євросоюзу.

Від січня 2020 року Павлова входить до експертно-наукової групи при Колумбійському університеті (США).

За матеріалами Державного агентства України з управління зоною відчуження.