Як стати атомником? Вийшов детальний путівник професією

Українське ядерне товариство підготувало довідник про те, як стати фахівцем атомно-енергетичної галузі.

«Усвідомлюючи важливість залучення молоді до навчання технічним спеціальностям та розуміючи важливість збереження і примноження кадрового потенціалу в атомній галузі, Українським ядерним товариством було розроблено путівник для абітурієнтів та їх батьків – “Шлях до кар’єри в атомній енергетиці”», – ідеться в повідомленні УЯТ.

Автори визначають метою цього видання сприяння розвитку технічних спеціальностей та залучення молоді до навчання та побудови професійної кар’єри в атомній галузі України. Путівник включає в себе корисну інформацію для майбутніх студентів, яка допоможе їм не тільки визначитися з майбутнім фахом та конкретною спеціальністю, а й місцем подальшого працевлаштування.

У путівнику зібрано та систематизувано інформацію про всі заклади вищої освіти, які готують фахівців для атомно-енергетичної галузі, умови вступу, вартість навчання, наявність гуртожитків та військових кафедр та багато іншої корисної інформації, яка обов’язково знадобиться абітурієнту при здійснення вибору місця навчання.

Інформація в путівнику структурована за наступними розділами:

  1. Де можна працювати?
  2. Де навчатись?
  3. Яку спеціальність обрати?
  4. Як вступити?
  5. Як гарантовано отримати робоче місце після навчання?
  6. Як ознайомитись з роботою атомно-енергетичної галузі?
  7. Як більше дізнатись про навчання у профільному ЗВО?

У кожному розділі дається вичерпна інформація та багато відповідей на найбільш часті запитання, що зазвичай турбують абітурієнтів перед вступом. Усю інформацію для путівника надали безпосередньо профільні заклади вищої освіти, тож вона актуальна для вступної кампанії 2020 року.

Путівник доступний для завантаження за посиланням.

За матеріалами Українського ядерного товариства.