Один із співробітників ДАЗВ інфікувався COVID-19

У працівника Державного агентства України з управління зоною відчуження 15 травня лабораторні дослідження діагностували COVID-19. Особа працювала віддалено, починаючи з 23 березня, що підтверджує система електронних перепусток київського офісу Агентства.

Підприємства у віданні ДАЗВ співробітник теж не відвідував з робочими візитами.

Зараз хворого госпіталізували в одну з лікарень Києва.

З початку карантину персонал усіх підприємств, що входять до сфери управління ДАЗВ,  було переведено на особливий режим роботи. На робочих місцях залишився лише оперативний персонал, який забезпечує виконання першочергових завдань, в тому числі гарантування ядерної та радіаційної безпеки, радіаційний моніторинг на території зони відчуження. Решта співробітників працюють з дому.

Карантинні обмеження, з огляду на пожежонебезпечний період, не вплинули тільки на роботу працівників ДСП «Північна Пуща», які мають посилено здійснювати патрулювання лісових масивів зони відчуження.

На трьох КПП «Дитятки», «Семиходи» та «Паришів», медики Центру спеціалізованої медичної допомоги зони відчуження щоденно вимірюють температуру працівників зони відчуження. Аналогічні заходи діють на підприємствах зони відчуження.

За матеріалами ДАЗВ.