МАГАТЕ допомагає збільшувати врожайність у Беніні за допомогою ізотопу азоту

Завдяки використанню біодобрив, покращених за допомогою ізотопних методів, фермери Беніну (Західна Африка) значно збільшили обсяг виробництва сої. Компенсувати в такий спосіб недостатню родючість ґрунту стало можливим за підтримки МАГАТЕ в партнерстві з Продовольчою і сільськогосподарською організацією Об’єднаних Націй (ФАО).

У результаті виробництво сої збільшилося з 57 тис. тонн у 2009 році до 222 тис. тонн у 2019 році, а її вартісний обсяг — з $6,6 млн до $109 млн. Прогнози говорять, що до 2030 року річний обсяг виробництва сої Беніном досягне 341 тис тонн. Бенін, який не експортував сою, коли в 2009 році МАГАТЕ і ФАО почали надавати йому підтримку, тепер щорічно вивозить 40 тис. тонн на суму $19 млн.

Дослідники з Університету Абомея-Калаві в Беніні, Національного інституту сільськогосподарських досліджень Беніну (НІСДБ) і кількох місцевих і міжнародних громадських організацій допомогли місцевим фермерам підвищити врожайність сої шляхом збільшення вмісту азоту в ґрунті за рахунок природного процесу фіксації азоту з повітря, що робить виробництво сої екологічно чистим.

Для полегшення процесу посиленої фіксації азоту дослідники з Університету Абомея-Калаві виробили інокулянт — біодобриво, що містить мікроорганізми, які підвищують родючість ґрунту та стимулюють ріст сільськогосподарських культур. Щоб упевнитися в ефективності цього біодобрива і в здатності рослин засвоювати його й фіксувати азот з повітря, були застосовані ізотопні методи.

“Інокуляція сприяє формуванню кореневих бульбочок і тим самим підсилює фіксацію атмосферного азоту. Це економічно ефективний спосіб підвищення врожайності при одночасному поліпшенні й підтримці родючості ґрунту”, — каже Нестор Ахойо Аджові, науковий директор Національного інституту сільськогосподарських досліджень Беніну.

У рамках програми технічного співробітництва МАГАТЕ навчило близько 50 вчених і техніків на 23 дослідних майданчиках використанню ізотопної технології — мічення ізотопом азот-15 — для виявлення конкретних сортів сої з високими показниками фіксації азоту і великою врожайністю.

Азот-15 є одним із стабільних ізотопів азоту й використовується для кількісної оцінки ефективності поглинання азотних добрив сільськогосподарськими культурами і для визначення того, скільки азоту рослини захоплюють з атмосфери. Через посередництво НІСДБ Міністерство сільського господарства Беніну допомогло поширити цю технологію й інформацію про неї серед 15-20 тис. фермерів.

Завдяки використанню ізотопних технологій Бенін, який на момент початку програми МАГАТЕ у 2009 році не експортував сою, тепер постачає свою продукцію на ринки Туреччини, Об’єднаних Арабських Еміратів, Бельгії й Того.

Попри це, врожайність сої в Беніні все ще нижча за середньосвітовий рівень у 3370 кг з гектара, тож науковці продовжують працювати над подальшим вдосконаленням застосовуваних методів.

За матеріалами МАГАТЕ.