Україна хоче розвивати водневу енергетику з німецькою допомогою

Німецьке енергетичне агентство DENA (Deutsche-Energie Agentur) стало одним із партнерів України в енергетичній співпраці. Німецькі фахівці допомагатимуть Державному агентству з енергоефективності та енергозбереження розвивати водневу енергетику, інформує пресслужба агентства.

“Представники DENA звернули увагу на плани Німеччини щодо використання водню. DENA готова ділитися своїми дослідженнями у цій темі”, — йдеться у повідомленні.

Іншими напрямками, у яких Держенергоефективності хоче співпрацювати з ФРН,  є впровадження систем акумулювання енергії для балансування енергосистеми, підвищення енергоефективності, імплементації директив ЄС у цій сфері тощо.

Нагадаємо, в червні цього року Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження “Про підписання Спільної заяви про наміри між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина стосовно започаткування енергетичного партнерства”. У рамках цього очікується тісний діалог двох країн у т. ч. в питаннях енергоефективності, “чистої” енергетики.

«Українська енергетика».