Uatom розповідає про лікувальні властивості радіації

Наш сайт поповнився новою інформацією про використання іонізуючого випромінювання в лікувальних цілях. Підрозділ “Лікування променевою терапією” логічно доповнив матеріали про застосування радіації в різних галузях медицини та радіаційну безпеку пацієнтів під час променевої діагностики.

Інформація найбільше допоможе людям, які чують про діагноз “рак” в самих себе чи своїх близьких. Адже щороку таких випадків в Україні реєструється понад 134 тисячі, а близько половини всіх онкопацієнтів одержують променеву терапію.

Відповідно, вони потребують доступної та актуальної інформації про цей метод лікування, спростування міфів і страшилок, і головного – надії на перемогу над хворобою.  

Цей матеріал знайомить читачів з принципом дії променевої терапії, спектром медичних проблем, з якими вона має справу, розповідає про види цього методу лікування та його переваги й ризики для пацієнтів.

Зокрема, докладно розглянуто відмінності між дистанційною і контактною радіотерапією, радіонукліди, які використовує кожен із цих напрямів, та захворювання, для яких вони найбільш ефективні.

Читачі дізнаються про те, як відбувається сам процес лікування променевою терапією, які дози отримує людина і наскільки це безпечно для її організму.

Насамкінець, підрозділ наводить найвідоміші медичні заклади, які надають радіотерапевтичне лікування.  

Щоб перейти в підрозділ “Лікування променевою терапією” клацніть на посилання.