МАГАТЕ сприяє розвитку жінок у науці: стартував прийом заявок на програму стипендій

Міжнародна агенція з ядерної енергії оголосила старт прийому заявок на стипендіальну програму МАГАТЕ Марії Склодовської-Кюрі (MSCFP). Програма спрямована на популяризацію ядерної галузі серед жінок та залучення їх до розробок й досліджень у сфері ядерної науки та техніки, ядерної, радіаційної безпеки і нерозповсюдження. 

MSCFP надає можливість отримати стипендію на здобуття ступеня магістра у вище згаданих галузях, для абітурієнтів, які були зараховані до магістерських програм у профільних університетах. 

Стипендія покриє до двох років витрат на навчання та проживання студента, а найбільш успішним дасть можливість пройти стажування у МАГАТЕ впродовж одного року.

Як зазначають у МАГАТЕ, у світовому ядерному секторі жінки становлять меншість, починаючи з шкільних років часто стикаються із перешкодами для свого розвитку у галузі STEM. Дозволяючи більшій кількості жінок з усього світу закінчити свої дослідження в галузі ядерної науки, технологій, безпеки тощо, MSCFP МАГАТЕ сприятиме усуненню гендерного розриву в ядерній галузі.

До участі у Програмі запрошуються жінки – представниці країн-учасників МАГАТЕ. Для того, аби взяти участь у відборі, необхідно до 11 жовтня 2020 року заповнити онлайн-заявку відповідного зразка та надати вказаний комплект документів. Повну інформацію про умови участі можна знайти за посиланням.

За інформацією МАГАТЕ