Україна поставить Грузії контейнери для перевезення радіоактивних матеріалів

Українські досвід та технології у поводженні із радіоактивними відходами є затребуваними на зовнішньому ринку, а вітчизняні фахівці складають гідну конкуренцію колегам із інших країн.

Нещодавно компанія-виробник контейнерів для зберігання та перевезення радіоактивних матеріалів “НТ-Інжиніринг” перемогла у міжнародному тендері, що проводився Європейською Комісією, на виробництво спеціальних контейнерів класу  B(U) на користь Грузинського агентства ядерної енергетики.

Контейнери компанії-переможця пройшли усі необхідні сертифікаційні процедури та випробування і наразі використовуються ДСП “Об’єднання Радон”.

За інформацією “НТ-Інжиніринг”, замовник отримає своє замовлення через 5 місяців після підписання контракту, а перед тим, продукція пройде усі необхідні процедури випробувань та сертифікації.

Перемога у тендері дала шанс українській продукції з високою технологічною і інтелектуальною складовою вийти на зовнішній ринок.

Редакція вебсайту Uatom.org.