Новий підрозділ сайту для онкопацієнтів

Щодня близько 450 українцям діагностують захворювання на рак. Це важка хвороба, яку, втім, реально подолати, якщо діагностувати вчасно й лікуватися дієво. Тут ключову роль відіграють променеві методи діагностики й лікування — радіонуклідна діагностика й терапія та променева терапія. Вони входять до більшості наявних протоколів лікування онкологічних захворювань.

Але різновидів цих методів доволі багато, в них легко заплутатися, та й застосування радіації в лікувальних цілях досі оповите загадками серед широкого загалу. Тому команда Uatom.org проконсультувалася з професійними радіологами й підготувала відповіді на запитання, які можуть виникати в людини, яка вперше в житті зіткнулася з радіонуклідною діагностикою чи променевою терапією онкозахворювань.

Матеріал у вигляді короткої пам’ятки дає уявлення про сутність кожного з діагностичних чи терапевтичних методів, проти покази, побічні ефекти, дозове навантаження тощо. Сподіваємося, що це позбавить пацієнтів страхів і стереотипів перед лікувальними властивостями радіації. А ще краще — якщо всі залишатимуться здоровими й ці знання ніколи їм не знадобляться.

Перейти в підрозділ “Променеві методи діагностики й лікування. Пам’ятка онкопацієнту” можна за посиланням.

Редакція вебсайту Uatom.org