Помер керівник Аварійно-технічного центру НАЕК “Енергоатом”

24 січня вночі помер Михайло Гашев — заслужений енергетик України, керівник Аварійно-технічного центру “Енергоатома”.

Михайлу Гашеву був 51 рік.

Гашев пропрацював в атомно-енергетичній галузі все життя. Початок його кар’єри пов’язаний із Хмельницькою АЕС, де він працював черговим дозиметристом і дійшов до посади начальника зміни станції.

З 2007 Михайло Хазреталійович працював у Державному комітеті ядерного регулювання України (нині — Державна інспекція ядерного регулювання), де у 2010-му керував роботами з продовження термінів експлуатації 1-го і 2-го енергоблоків Рівненської АЕС. Це було вперше в історії української енергетики продовження строків експлуатації енергоблоків.

Протягом 2011—2014 років Гашев був першим заступником Голови Держатомрегулювання, Головним державним інспектором з ядерної та радіаційної безпеки України.

До того, як у 2018-му очолити відокремлений підрозділ “Аварійно-технічний центр” НАЕК “Енергоатом”, Михайло Гашев працював заступником головного диспетчера НЕК “Укренерго” й радником президента “Енергоатома” і міністра енергетики та вугільної промисловості.

Професіонал найвищого ґатунку, мудрий та уважний Вчитель-наставник, надійний і вірний товариш, порядна та чуйна людина — саме так пам’ятатимуть Михайла Хазреталійовича колеги та друзі. Щирі співчуття родині. Світла та вічна пам’ять. Добрий спомин про Михайла Гашева та його внесок у розвиток атомної енергетики назавжди лишаться з нами“, — прокоментували втрату в прес-службі “Енергоатома”.

Колеги згадують Михайла Хазреталійовича як про хорошого сім’янина, люблячого батька, відповідального та мудрого керівника, надійного друга та товариша.

Команда сайту Uatom.org висловлює співчуття родині та колегам Михайла Гашева.

За матеріалами пресслужб “Енергоатома”, Держатомрегулювання, ДНТЦ ЯРБ.