Зону відчуження залишили без голови

Голову Державного агентства України з управління зоною відчуження Сергія Калашника звільнили з посади.

Рішення ухвалив Кабінет Міністрів України під час сьогоднішнього засідання.

До призначення нового голови керувати ДАЗВ буде перший заступник голови ДАЗВ Андрій Пляцок. На посаду першого заступника голови ДАЗВ він заступив 15 червня 2020 року.

До того працював на посадах керівника групи операцій з цінними паперами фінансового відділу департаменту економіки та фінансів підприємства з іноземними інвестиціями “ТНК-Україна”, заступника директора з фінансів бурового управління АТ “Укрбургаз” дочірнього підприємства НАК “Нафтогаз України”, директора управління “Укравтогаз”»,  генерального директора ТОВ “Оіл Трейд Сервіс” та ТОВ “ТД Континент Нафта”. 6 років працював у країнах Європейського Союзу, де здійснював управління проєктами в галузі поводження з відходами.

Нагадаємо, що Державне агентство України з управління зоною відчуження є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовує та координує Кабмін через міністра екології та природних ресурсів України.

Сергій Калашник очолював ДАЗВ від 13 квітня 2020 року. До того він був в. о. генерального директора ДСП “Чорнобильська АЕС”.

За матеріалами: Depo.ua, ДАЗВ.