Державне агентство з управління зоною відчуження презентувало логотип ЧЗВ

19 лютого представили логотип Чорнобильської зони відчуження ― перший “невічний” логотип, який змінює своє зображення з плином часу.

Логотип, брендбук зони відчуження та стратегію бренду розробила креативна агенція “Банда”. Презентацію провели заступник голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Максим Шевчук,  голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів і перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський.

“Зона потребує хорошої комунікації та візуального сприйняття.  Тому був розпочатий процес створення бренду. Агенція “Банда” провела роботу з українськими і закордонними фокус-групами різного віку та статі. Вони створили портрет типової зацікавленої Чорнобилем особи — що вона сприймає і на основі цього розробили стратегію бренду  і брендбук”, — сказав Максим Шевчук під час презентації.

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Богдан Боруховський пояснив, чому логотип називають “невічним”:

“Кожна компанія вважає що бренд, має бути сталим і вічним. Бренд “Кока-коли” вже незмінний більше 100 років. Територія Чорнобильської зони є явищем неповторним, і її бренд теж має бути унікальним.  Ми зробили невічний брендинг який має символічно передати зміст і суть Чорнобильської зони і того, що з нею відбувається”.

Для пошуку сильного образу ми взяли зовнішнє покриття реактора це шестигранник, який наповнюється і змінюється з часом. З цього часу почався відлік трагедії“, — додав урядовець.

Як розповіли на презентації, логотип з однорідного чорного кольору поступово щороку заповнюватиметься білим — аж поки щовсім не зникне у 2064 році. Цей рік означає термін планового виведення з експлуатації Чорнобильської АЕС.

Візуалізацію представили у відеоролику:

 

Державне агентство України з управління зоною відчуження презентувало логотип Чорнобильської зони. Його розробила…

Posted by Uatom.org – ядерна і радіаційна безпека on Friday, 19 February 2021

Редакція вебсайту Uatom.org.