Державне агентство з управління зоною відчуження презентувало логотип ЧЗВ
19 лютого представили логотип Чорнобильської зони відчуження ― перший “невічний” логотип, який змінює своє зображення з плином часу.
Логотип, брендбук зони відчуження та стратегію бренду розробила креативна агенція “Банда”. Презентацію провели заступник голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Максим Шевчук, голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів і перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський.
“Зона потребує хорошої комунікації та візуального сприйняття. Тому був розпочатий процес створення бренду. Агенція “Банда” провела роботу з українськими і закордонними фокус-групами різного віку та статі. Вони створили портрет типової зацікавленої Чорнобилем особи — що вона сприймає і на основі цього розробили стратегію бренду і брендбук”, — сказав Максим Шевчук під час презентації.
Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Богдан Боруховський пояснив, чому логотип називають “невічним”:
“Кожна компанія вважає що бренд, має бути сталим і вічним. Бренд “Кока-коли” вже незмінний більше 100 років. Територія Чорнобильської зони є явищем неповторним, і її бренд теж має бути унікальним. Ми зробили невічний брендинг який має символічно передати зміст і суть Чорнобильської зони і того, що з нею відбувається”.
Для пошуку сильного образу ми взяли зовнішнє покриття реактора — це шестигранник, який наповнюється і змінюється з часом. З цього часу почався відлік трагедії“, — додав урядовець.
Як розповіли на презентації, логотип з однорідного чорного кольору поступово щороку заповнюватиметься білим — аж поки щовсім не зникне у 2064 році. Цей рік означає термін планового виведення з експлуатації Чорнобильської АЕС.
Візуалізацію представили у відеоролику:
Державне агентство України з управління зоною відчуження презентувало логотип Чорнобильської зони. Його розробила…
Posted by Uatom.org – ядерна і радіаційна безпека on Friday, 19 February 2021
Редакція вебсайту Uatom.org.