ДАЗВ погодило проєкт землеустрою з точними межами Чорнобильського заповідника

Проєкт землеустрою, погоджений Державним агентством України з управління зоною відчуження, визначив точні межі Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.  Про це 19 березня повідомила пресслужба заповідника на сторінці у “Фейсбуці”.
 
У самому заповіднику цю новину назвали “надважливою й позитивною”. 
 
 

ПРОЄКТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ПОГОДЖЕНО Надважлива й позитивна новина: Державне агентство України з управління зоною відчуження …

Posted by Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник on Friday, 19 March 2021

 
Документ розробили на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України “Про проведення інвентаризації земель” від 20 січня 2021 року щодо інвентаризації земель Іванківського та Поліського районів Київської області, які відносяться до зони відчуження та зони безумовного обов’язкового відселення.  Документація є передумовою для проведення інвентаризації. 
 
У ході інвентаризації буде визначено місця розташування об’єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, виявлення земель, що не використовуються або використовуються нераціонально, встановленню кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення Державного земельного кадастру.

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник має площу 226964,7 га. Це найбільший об’єкт природно-заповідного фонду України.

За інформацією Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника