Арт-проєкт покаже зону відчуження як “Ноїв ковчег”
Фотохудожник Денис Копилов 19 квітня в місті Прип’ять презентував авторський арт-проєкт “Ковчег Чорнобиль”, присвячений відродженню природи.
Фотограф показав зону відчуження як свого роду “Ноїв ковчег”, у якому можна зберегти все природне різноманіття, де зі старого, зруйнованого й загиблого завжди виростає щось нове й прекрасне.
Автор проєкту розповів, що, мандруючи світом, упродовж семи років він знімав тварин у їхньому природному середовищі. Після цього він надрукував великі плакати із зображеннями цих тварин.
“Я возив ці плакати у різні місця зони відчуження та фотографував плакати з цими тваринами так, щоб здавалося, ніби звірі живуть у зоні. Я хочу показати, що природа відновлюється, а Чорнобильська зона – це не тільки проблема, а те, що треба і необхідно досліджувати та вивчати. Я хочу змінити ставлення до зони як до місця розрухи, я переконаний, що зона відчуження є своєрідним діамантом природи”, розповів Денис Копилов.
“Це буде 11 робіт, які будуть представляти всю зону саме з позитивної та красивої сторони”, — додав фотохудожник.
Державне агентство з управління зоною відчуження повідомило, що підтримує ініціативи, які відображають Чорнобильську зону у позитивному ключі та допомагають показати її усьому світові.
Виставка буде розміщена на колонаді центральної площі міста Прип’ять  у переддень 35-тих роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС і доступна до перегляду всім відвідувачам зони відчуження.