VІ Міжнародна конференція INUDECO 2021 відбудеться онлайн

27—29 квітня 2021 року відбудеться VІ Міжнародна конференція “Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища” INUDECO 2021.

У зв’язку з карантинною ситуацією подія буде проходити тільки у форматі онлайн за допомогою сервісів Cisco Webex та Zoom.

Завдання конференції — розгляд проблем та перспектив, а також підвищення рівня ефективності науково-практичних досліджень, налагодження співпраці та обміну досвідом у сфері зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом. У контексті техногенних катастроф у Чорнобилі та Фукусімі викликами сьогодення є реінтеграція територій та соціальна адаптація постраждалих осіб, відновлення навколишнього середовища.

Організатори: Славутицька міська рада, Агентство регіонального розвитку Славутицької міської ради, Державне спеціалізоване підприємство “Чорнобильска АЕС”, Державне агентство України з управління зоною відчуження, Інститут проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України, Інститут проблем математичних систем і машин Національної академії наук України.

Програма

27 квітня

Відкриття конференції, виступи ключових доповідачів.

28 квітня 

Секція 1. Від катастрофи до нового життя: реабілітація, реінтеграція території Зони відчуження, соціальна зоною відчуження адаптація населення, екстремальний та індустріальний туризм у Зоні відчуження та у місті Славутичі.

Секція 2. Атомна енергетика та нова генерація: ремонтно-технічне обслуговування АЕС, зняття з експлуатації атомних електростанцій, інформаційні технології на об’єктах критичної інфраструктури, використання нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії

29 квітня

Секція 3. Чорнобильська АЕС та Об’єкт “Укриття”: поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом, реалізація проекту перетворення об’єкта “Укриття” на екологічно безпечну систему.

28–29 квітня

4-й хакатон «Місто нових ідей» Офіс підтримки громадських ініціатив, модератор – КП “Агентство регіонального розвитку” м. Славутич.

Як долучитися до конференції

24-26 квітня 2021 року учасникам будуть надіслані запрошення долучитися до:

– електронного кабінету Конференції на сервісі Cisco Webex

– електронного кабінету Хакатону на сервісі Zoom

– телеграм-каналу та закритого нетворкінг-чату конференції.

До 26 квітня 2021 року відповідні ідентифікатори та паролі для входу у події конференції будуть надіслані усім зареєстрованим учасникам у персональному повідомленні в електронній пошті та (або) у повідомленні в «Телеграм». Зареєструватися можна на веб-сайті конференції за посиланням.

27-29 квітня 2021 року з 9:00 відбудеться реєстрація в онлайн-режимі, виступи у тестовому режимі та організаційні повідомлення для учасників конференції.

Веб-сайт конференції https://inudeco.pro/

Електронна адреса оргкомітету inudeco2018@gmail.com

Контактні телефони оргкомітету

+38 050 353 11 35, 045 79 2 10 90, 2 22 50 – загальні питання

+38 050 900 94 74 – Старовойтова Арина, організаційні питання

+38 050 464 91 61 – Карасьова Марина, реєстрація, організаційні питання

+38 050 353 11 35 – Овдієнко Яна, оплата.

Редакція вебсайту Uatom.org