Uatom на “ПожТех-2021”

Команда Uatom’a взяла участь у виставці “Технології захисту / ПожТех – 2021”, яка проходила з 14 по 18 червня 2021 року в МВЦ “Лівобережний”.

Виставка “ПожТех” зібрала провідних українських і закордонних виробників і постачальників послуг у галузі пожежно-рятувального обладнання.

Місце на своєму стенді надав наш партнер Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки. Завдяки цьому кожному, хто підходив до стенду ДНТЦ ЯРБ, ми також розповідали про вебсайт Uatom.org та дарували наші роздаткові матеріали.

Люди найбільше цікавилися апаратурою для вимірювань: дозиметрами, спектрометрами й радіометрами, які були представлені ДНТЦ ЯРБ. Крім того Чорнобильською АЕС і зоною відчуження.

Спільно з колегами провели серед відвідувачів стенду невеличку вікторину на знання про іонізуюче випромінювання та радіаційну безпеку. Переможці отримали футболки з збірку фантастики “Український апокаліпсис”.

У цілому, за чотири дні виставки розповсюдили близько 150 примірників буклетів: “Чорнобиль: міфи і реальність”, “Іонізуюче випромінювання в медицині” та “Променеві методи лікування та діагностики онкологічних захворювань”.

Як прозвітували організатори виставки, усього її відвідала 21 681 особа. Левову частку складали працівники ДСНС, різні відомчі аварійно-рятувальні служби, фахівці з пожежної охорони й охорони праці та ін.

Редакція вебсайту Uatom.org.