Кабмін створив комісію взаємодії органів влади на випадок ядерних диверсій

Кабінет Міністрів України створив орган для взаємодії органів влади на випадок диверсій на ядерних об’єктах, джерелах іонізуючого випромінювання, а також у процесі поводження з радіоактивними відходами.

Рішення ухвалили на засіданні 8 вересня.

Повна назва утвореної структури: “Комісія з координації дій учасників державного плану взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади на випадок диверсій щодо ядерних установок, матеріалів, радіоактивних відходів та інших джерел іонізуючого випромінювання у процесі їх використання, зберігання або перевезення, а також щодо радіоактивних відходів у процесі поводження з ними”.

Згідно з розпорядженням уряду, очолить комісію віце-прем’єр-міністр — міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

До складу органу увійшли також заступники міністрів захисту довкілля та природних ресурсів, внутрішніх справ, енергетики, оборони, головний державний санітарний лікар, голови Держатомрегулювання та Державного агентства з управління зоною відчуження, перші заступники ДСНС і ДПСУ, заступник командувача НГУ, керівник патрульної поліції.

У разі згоди членами комісії також будуть: начальник Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ, віце-президент НАН і президент Національної академії медичних наук.

Суспільне.