ДНТЦ ЯРБ поглибив співпрацю із Львівською політехнікою

Львівська політехніка та Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки домовилися про співпрацю з метою поглиблення практичної підготовки студентів та їх подальшого працевлаштування.

Олег Матвійків та Ігор Шевченко. Фото: Львівська політехніка

У договорі, який підписали перший проректор університету Олег Матвійків та директор ДНТЦ ЯРБ Ігор Шевченко, ідеться про науково-технічний, інформаційно-аналітичний та освітній напрями спільної діяльності. Це включає: участь у галузевих та міжнародних наукових й освітніх програмах і проєктах щодо гарантування ядерної та радіаційної безпеки, застосування сучасних передових практик у навчальному процесі, підвищення ефективності і вдосконалення методик викладання тощо.

Фото: Львівська політехніка

Кафедра теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Інституту енергетики та систем керування НУ «Львівська політехніка» вже має досвід співпраці ДНТЦ ЯРБ. Цього літа студенти-енергетики брали участь в онлайн-навчанні у фахівців Аргонської національної лабораторії США на базі ДНТЦ ЯРБ.

Тепер до цієї кафедри долучаються ще два інститути — хімії та хімічних технологій і будівництва та інженерних систем Львівської політехніки.

Центр комунікацій Львівської політехніки.