Проєкт «Uatom» було презентовано під час онлайн-конференції «Жінки Чорноморського регіону у ядерній сфері»

Команда Uatom.org презентувала проєкт під час онлайн-конференції «Жінки Чорноморського регіону у ядерній сфері», серед організаторів якої WiN Ukraine, Міддлберський інститут міжнародних досліджень у Монтереї та Одеський Центр з питань нерозповсюдження. 

Проєкт «Uatom» фінансується Шведським органом з радіаційної безпеки як незалежна платформа для донесення правдивої інформації до громадськості із питань ядерної та радіаційної безпеки.  

Тематика сайту охоплює питання експлуатації українських та закордонних АЕС, зняття з експлуатації реакторних установок, поводження з відпрацьованим ядерним паливом та радіоактивними відходами, а також режим нерозповсюдження та радіаційну безпеку в медицині. 

Оскільки конференція присвячена роботі жінок у ядерній сфері, то слід зазначити, що 47% користувачів сайту – жінки. Активно долучаються експертки до проєктів вебсайту, дедалі частіше обирають роботу у сфері ядерної та радіаційної безпеки й роблять у галузь не менший вклад ніж чоловіки.   

Якщо ви – фахівець у ядерній сфері та хочете стати автором блогу або ж розмістити свій матеріал на нашому ресурсі у вигляді статті, новини чи анонсу заходу, пишіть на pr@uatom.org. 

Редакція вебсайту Uatom.org