«Захисні» аксесуари від 5G виявилися джерелом іонізуючого випромінювання

Управління з ядерної безпеки та радіаційного захисту Нідерландів заборонило продаж аксесуарів, які мали б «захищати» від 5G-випромінювання. Вони виявилися джерелом іонізуючого випромінювання. 

Споживчі товари – маска для сну, спортивне намисто та браслет Energy Armor, силіконовий браслет Magnetix Fit&Slim XL, магнітне намисто з негативними іонами Magnetix, браслет для дітей Magnetix Smiley Kids з негативними іонами, браслет Magnetix Sportboost з негативними іонами, квантовий кулон QuantumPendant, браслет Basic Nero – містять радіоактивні речовини, а отже є джерелом іонізуючого випромінювання.  

Дослідження Міністерства здоров’я Нідерландів показало, що рівень випромінювання від цих предметів незначний, проте перевищує норми, прийняті у Нідерландах. Постійне їх використання  протягом тривалого часу може завдати шкоди здоров’ю. Саме тому Управління з ядерної безпеки та радіаційного захисту Нідерландів закликає не носити ці аксесуари, а звернутися до установи та здати їх як радіоактивні. 

Важливо зазначити, що у мобільних мережах використовуються радіохвилі, які є джерелом неіонізуючого випромінювання, не здатного пошкоджувати ДНК людини. Всесвітня організація охорони здоров’я зазначає: технологія 5не загрожує здоров’ю та є безпечною. 

За інформацією Управління з ядерної безпеки та радіаційного захисту Нідерландів