У Хенфорді під час тренувань на навчальному курсі із захисту органів дихання використовують квест-кімнату

Федеральний навчальний центр «Volpentest HAMMER» оновив навчальний курс із захисту органів дихання для співробітників, які працюють із ядерними відходами, почавши використовувати квест-кімнату. 

У квест-кімнаті працівники у респіраторах із подачею повітря відповідають на запитання, знаходять підказки та вирішують завдання у змодельованому робочому середовищі. Перш, ніж балони з повітрям спорожніють, працівники мають вибратися, завершивши завдання з дотриманням правил безпеки. При цьому вони демонструють знання обладнання, реагуючи на імітацію втрати повітря під час носіння респіратора з подачею повітря. 

Одне із завдань навчального курсу спрямоване на перевірку здатності прочитати та зрозуміти інструкцію із захисту органів дихання та перевірку реакції людини під час спрацювання змодельованих сигналів тривоги. Практичні заняття допомагають співробітникам дізнатися про обмеження, переваги та недоліки засобів захисту органів дихання. 

До речі, центр «Volpentest HAMMER» (Hazardous Materials Management and Emergency Response – Управління небезпечними матеріалами та реагування на надзвичайні ситуації) був заснований у 1997 році для «реалістичного та всебічного» навчання заходам безпеки та реагуванню на надзвичайні ситуації працівників, які працюють із утилізацією радіоактивних відходів, та персоналу аварійного реагування за допомогою практичних занять та моделювання сценаріїв із реального життя. 

За інформацією World Nuclear News