Запущено цифрову платформу для модернізації вугільних електростанцій

Міжнародна компанія «Bryden Wood» розробила платформу «Реконструкція вугільних електростанцій» («Repowering Coal») для заміни вугільних котлів на діючих електростанціях вдосконаленими модульними реакторами.  

Метою платформи «Repowering Coal» є можливість реконструкції 2000 ГВт потужностей існуючих у світі вугільних електростанцій до 2050 року. Завдяки її використанню можна стандартизувати та оптимізувати всі процеси, включно із закупівлями, інвестиціями та затвердженням, проєктуванням, виробництвом, взаємодією між різними постачальниками для більш тісної співпраці тощо. 

За допомогою інструментів алгоритмічного проєктування, розроблених на платформі «Repowering Coal», можна буде оцінити стан вугільних електростанцій – чи придатні вони для заміни вдосконаленими модульними реакторами. Використовуючи конфігуратор дизайну, можна створювати початкові концепції модернізації вугільних електростанцій та детальні проєктні рішення всього за декілька днів. 

На платформі «Repowering Coal» можна буде обмінюватися інформацією про прогрес та результати щодо усіх проєктів у режимі реального часу. 

Спочатку платформа буде запущена в США, а потім і в інших країнах світу. 

За інформацією World Nuclear News