Польське ядерне товариство припиняє співпрацю та будь-які контакти з організаціями рф

На початку березня Польське ядерне товариство опублікувало заяву про припинення співпраці та будь-яких офіційних контактів з російськими організаціями до закінчення ведення бойових дій та притягнення до відповідальності всіх винних у порушенні міжнародного права.

У заяві Польське ядерне товариство засуджує нічим не спровокований напад російської федерації на незалежну та демократичну Україну, а діяльність російських військ порушує будь-які стандарти людяності, зокрема акти насильства проти неозброєного цивільного населення. Засуджують також і заяви з погрозами президента росії про використання зброї масового знищення.

Польське ядерне товариство заявляє, що не здійснюватиме співпрацю, а також утримуватиметься від будь-яких офіційних контактів з організаціями, пов’язаними з представниками влади російської федерації.

У статуті Польського ядерного товариства сказано, що однією з цілей діяльності є зусилля, спрямовані на використання ядерних технологій в інтересах суспільства. Саме тому такі контакти суперечать статуту та порушують будь-які принципи людяності.

Організація висловлює солідарність з українським народом та закликає суспільство до надання необхідної допомоги.

За інформацією Польського ядерного товариства