Фахівці Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки проведуть радіаційне обстеження територій Київської області

Фахівці Державного підприємства «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки» за дорученням Держатомрегулювання проведуть у червні радіаційне обстеження територій Київської області, які знаходилися у тимчасовій окупації військами рф. 

З огляду на те, що техніка російської армії здійснила вторгнення в Україну з території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення, існують ризики, пов’язані з перенесенням радіоактивного забруднення за її межі.  

До уваги жителів Іванківської територіальної громади!  

Якщо окупаційні війська країни-агресора перебували на території вашої садиби у Іванківській ОТГ та залишили сліди свого перебування, пропонуємо надати запит на радіаційне обстеження, заповнивши форму за цим посиланням, або звернувшись за номером (044) 422 55 43 до фахівців.  

Анонімні запити не розглядатимуться. Обстежуватимуться лише території, на яких було проведено розмінування. 

Радіаційне обстеження виконується відповідно до отриманих запитів, власними силами ДП «ДНТЦ ЯРБ», та є безкоштовним для жителів громади. Дати проведення будуть оголошені пізніше. 

За інформацією ДНТЦ ЯРБ