Вперше на газодифузійному заводі в Педуці впроваджуватимуть гусеничних роботів

На газодифузійному заводі в Педуці (США) на початковому етапі дезактивації виробничих будівель інженери майданчика нещодавно випробували гусеничного робота, призначеного для огляду трубопроводів, які раніше використовувалися для підтримки операцій зі збагачення урану. Система пристосована для роботи у трубопроводах технологічного газу та іншому заводському обладнанні. Аналогічна система використовується перевірки міських водопроводів. 

Гусеничний робот оснащений камерою та детектором на основі йодиду натрію для виявлення родовищ урану в технологічних трубопроводах та устаткуванні. 

Наприкінці перевірки робітники завантажують файл, що містить дані, зібрані під час сканування робота, які вказують, де в обладнанні закладені відкладення. Ця нова технологія надає аналітикам безпечний спосіб дізнатися більше про те, що міститься в цих трубах, без необхідності сканувати вручну кожну секцію труби. 

Крім того, очікується, що гусеничний робот відіграє важливу роль у визначенні методу утилізації трубопроводу технологічного газу, який буде безпечним та відповідатиме всім вимогам. 

За інформацією Міністерства енергетики США