Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки продовжить радіаційне обстеження деокупованих територій

У жовтні-листопаді 2022 року фахівці ДНТЦ ЯРБ за дорученням Держатомрегулювання продовжать виконувати радіаційне обстеження територій Київської області, які знаходилися у тимчасовій окупації військами рф.

З огляду на те, що техніка російської армії здійснила вторгнення в Україну з території зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення, існують ризики, пов’язані з перенесенням радіоактивного забруднення за її межі.

До уваги жителів Димарського, Жміївського, Кропивнянського, Мусійківського та Термахівського старостинських округів Іванківської ОТГ, а також мешканців Поліської СТГ!

Якщо окупаційні війська країни-агресора перебували на території вашої садиби у Димарському, Жміївському, Кропивнянському, Мусійськівському та Термахівському старостинських округах Іванківської ОТГ, пропонуємо надати запит на радіаційне обстеження, заповнивши форму за посиланнями:

або звернувшись за номером телефону (044) 422 55 43.

Заявки на проведення радіаційного обстеження приймаємо до 14 жовтня 2022 року.

Анонімні запити та інформація, розміщена в коментарях, не розглядатимуться. Обстежуватимуться лише території та будівлі, на яких було проведено розмінування.

Радіаційне обстеження виконується відповідно до отриманих запитів, власними силами ДНТЦ ЯРБ, та є безкоштовним для жителів громад. Дати проведення обстеження будуть повідомлені згодом.

За інформацією ДНТЦ ЯРБ