NuScale отримав сертифікат Міжнародної організації зі стандартизації

Після завершення оцінки системи управління якістю NuScale (QMS) Orion Register Inc., провідна міжнародна організація зі стандартизації (ISO) та галузевий орган із сертифікації, видала NuScale сертифікат ISO 9001:2015.  

ISO 9001 – це стандарт, що входить в серію міжнародних стандартів ISO 9000 і описує вимоги до систем управління якістю на підприємствах і в організаціях. Сертифікат підтверджує, що NuScale має надійну систему якості, яка забезпечує постійну, високоякісну роботу, звертаючи особливу увагу на відгуки клієнтів та вдосконалення. 

У 2011 році NuScale вперше отримав схвалення Комісії з ядерного регулювання США на свою програму управління якістю, відповідно до Розділу 10 Зводу федеральних правил, Додаток B/Забезпечення якості ядерних матеріалів-1 (NQA-1). А з 2019 року NuScale має сертифікат авторизації N, випущений Американським товариством інженерів-механіків (ASME).  

Як NQA-1, так і сертифікат ASME N вважаються основними показниками ефективності систем управління якістю в ядерній енергетиці.