Westinghouse проведе розширене стажування для студентів із Центральної та Східної Європи

У компанії Westinghouse Electric відбудеться друга програма літнього стажування в Центральній та Східній Європі для студентів з університетів Польщі, Чехії та України. Ця програма забезпечує унікальний досвід навчання з визнаними в галузі професіоналами з проєктування та підтримки експлуатації діючих реакторів у всьому світі.

Westinghouse співпрацював із профільними університетами в усіх трьох країнах, щоб до програми стажування увійшли кращі студенти, котрі здобувають освіту за напрямом «ядерна енергетика». П’ятнадцятеро студентів із Польщі, п’ятеро із Чехії та четверо з України поїдуть до США і пройдуть стажування на посадах в інженерних центрах у Пенсильванії та Південній Кароліні. Минулого року Westinghouse запропонувала штатні посади в Польщі всім студентам, які закінчили або близькі до закінчення навчання.

За словами президента відділу енергетичних систем Westinghouse Девіда Дарема, Westinghouse інвестує у розвиток наступного покоління професіоналів з атомної енергетики. Ця програма стажування створює майбутні кадри для розгортання та підтримки важливих ініціатив з використання чистої енергії в регіоні та усьому світі.