Результати онлайн-опитування читачів вебсайту Uatom.org

Наприкінці грудня 2022 року редакція вебсайту Uatom.org опублікувала опитування читачів та поціновувачів вебсайту і таким чином запропонувала долучитися до контент-планування та попередньо визначити теми для публікацій у 2023 році.  

Опитування містило загальні запитання для аудиторії сайту: у який спосіб вони знаходять матеріали сайту, як часто читають публікації, чи є контент для них цікавим.  

За результатами опитування було з’ясовано, що 80% відвідувачів сайту працюють у сфері ядерної та радіаційної безпеки. Натомість 20% цікавляться тематикою вебсайту для себе. 

На запитання «Яким чином потрапляють на сайт» 60% учасників опитування відповіли, що цілеспрямовано відкривають сайт, 20% – знаходять матеріали за посиланням, розміщеним у соціальній мережі Facebook, а інші 20% – за запитами у пошукових, наприклад Google. 

На запитання «Як часто ви читаєте публікації редакції вебсайту Uatom.org?» відповіді розділилися. 50% читають публікації відразу після появи нового матеріалу, 40% – декілька разів на тиждень і 10% – декілька разів на місяць.  

Наступні запитання стосувалися безпосередньо тематики вебсайту. Зокрема редакцією сайту було запропоновано обрати найбільш цікаві теми для учасників опитування, серед яких: стан атомної галузі під час війни в Україні, нові розробки та дослідження в атомній галузі, ядерна медицина, радіаційна безпека в побуті, радіаційна безпека в медицині, технології малих модульних реакторів, термоядерна енергія, історичні події та факти в атомній галузі, переклади закордонних статей про атомну галузь. Серед запропонованих тем можна було обрати декілька варіантів. Яким чином розподілилися відповіді читачів можна побачити в інфографіці нижче.  

Учасники опитування також запропонували свої теми для матеріалів у 2023 році, зокрема про історію української атомної енергетики, культуру захищеності. 

Як зауважило 10% читачів, кожен розділ сайту по-своєму важливий, проте на питання «Який розділ необхідно висвітлювати більше?» думки розділилися. 30 % вважає, що потрібно більше публікацій про радіаційну безпеку в медицині, 30%  – про наукові дослідження у сфері використання ядерної енергії. Інші учасники також відмитили про необхідність матеріалів у розділах «Уранові об’єкти», «Діючі АЕС», «Нерозповсюдження ядерної зброї». 

Також опитування містило запитання щодо бажання стати автором блогу вебсайту. Так, 7 учасників відповіли, що хотіли б стати автором блогу та писати на теми радіаційної безпеки в медицині, довкіллі та про культуру захищеності загалом.  

На запитання «Чи цікавим для вас є формат і форма подачі інформації?» більшість опитаних відповіли позитивно, а серед форматів подачі інформації найцікавішими виявилися стаття (90%) та пост у фейсбуці (50%). Варто зазначити, що учасники мали змогу обрати декілька варіантів відповіді. 

Результати опитування стануть у нагоді для планування тем статей на цей рік, а отримана інформація допоможе покращити роботу редакції вебсайту Uatom.orgЩоб наші публікації відповідали актуальним запитам аудиторії, час від часу ми проводитимемо опитування наших читачів. 

Редакція вебсайту Uatom.org