Результати онлайн-опитування «У випадку надзвичайної ситуації на одному з ядерних об’єктів України, якому джерелу інформації Ви би надали перевагу?»

Минулого тижня редакція вебсайту Uatom.org розпочала онлайн-опитування на сторінці у «Facebook» про те, чийому контенту читачі довірятимуть найбільше у разі надзвичайної ситуації на одному з ядерних об’єктів України. Наразі голосування завершено: найбільша кількість опитаних довірятиме вебсайтам профільних Міністерств чи відомств.

Всього у голосуванні взяло участь 74 особи. Переважна більшість опитаних (35%) переконані, що краще довіряти вебсайтам профільних Міністерств чи відомств. Другою за популярністю (27%) стала відповідь – довіряти друзям чи знайомим, що працюють у цій сфері. Третім в рейтингу довіри читачів (12%) став вебсайт Uatom.org.

В інших варіантах голоси розподілилися так: довіряти соціальним мережам будуть 10% читачів, інформаційним агентствам – 6%, урядовому порталу – 4%, телебаченню – 3%, радіо – 1%, друкованим ЗМІ – 1%.

«Щиро дякуємо кожному, хто взяв участь у голосуванні. Надалі ми робитимемо все можливе, аби рівень довіри читачів до вебсайту Uatom.org тільки зростав», – зазначила редактор сайту Катерина Ставнічук.

 Редакція вебсайту Uatom.org